Rekapitulácia…

Je tu koniec decembra a čas rekapitulovať.  V uplynulom roku pribudli na stránke ineurolog.sk nové články, rozoberali sa nové témy a v decembri sa zmenil dizajn, čo prispelo k sprehľadneniu komentárov a emailovej komunikácie. V strohej reči čísiel môžem s potešením konštatovať, že stránky ineurolog.sk otvorí denne okolo 150 návštevníkov. A vďaka ich otázkam som dúfam pomohol aspoň niektorým z nich.

Prostredníctom ineurolog.sk v roku 2011 prišlo od návštevníkov 724 emailov, bolo realizovaných 311 virtuálnych konzultácii a 91 návštevníkov prišlo na ambulantné neurologické vyšetrenie. No taktiež prišlo niekoľko gigabajtov SPAMu, jeden vtipálek poslal za uplynulý rok 166 emailov so žiadosťou o pomoc pri zmene pohlavia a niektoré otázky boli myslené skôr humorne než vážne.

Teším sa, že návštevníci ineurolog.sk pochádzali nielen zo Slovenska, ale i zo skutočne vzdialených krajín. K najvzdialenejším patrili Aljaška, Gabun či Nový Zéland (v Gabune chcel nejaký dobrodruh bezodkladne poradiť, ako liečiť maláriu cez satelitný telefón – naštastie sa vyliečil!). Mnoho otázok prichádzalo z Anglicka, keďže tam pracuje mnoho ľudí zo Slovenska a Čiech a zdravotná starostlivosť asi nie je úplne jednoducho dostupná alebo je dosť drahá. Keďže rady poskytujem zadarmo, dúfam že som tam krajanom trošku pomohol…

V budúcom roku na vás čakajú ďalšie novinky. Pre média je pripravená špeciálna sekcia s overenými a zaujímavými faktami z rôznych oblastí neurológie. Okrem toho na podnet návštevníkov webu skúsime postupne otestovať rôzne zdravotnícke pomôcky, keďže nielen v cene, ale aj kvalite a využiteľnosti v praxi sú obrovské rozdiely!

Teším sa aj v roku 2012 na vaše ďalšie otázky, podnety a kritické pripomienky.

Martin Kucharík

Permanent link to this article: http://www.ineurolog.sk/o-neurologii/rekapitulacia

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.