Ak máte chronické neurologické ochorenie a dochádzajú vám lieky, počas karanténnych opatrení je prakticky nemožné navštíviť lekára (doprava, nedostupnosť voľných termínov a podobne). Pokiaľ sa Vám nedarí spojiť s ošetrujúcim neurológom a neviete sa dostať k potrebným liekom, pričom osobná návšteva neurológa nie je možná, kontaktujte nás. Neurologický pacient z mnohých dôvodov nesmie zostať dlhodobo bez nasadených liekov! V nutnom prípade sa pokúsime vám pomôcť. Písať môžete na adresu: poradna@ineurolog.sk alebo cez formulár tu.

Prečo? Mnohé lieky sú totiž obmedzené na predpis neurológa (tj. nepredpíše vám ich praktický lekár ani iný špecialista), no vďaka elektronickému receptu (e-receptu) si môžete obvykle dohodnúť predpis liekov so svojim neurológom aj telefonicky alebo emailom. Telemedicína je bohužiaľ na Slovensku v plienkach, no pomôcť je možné už teraz!

nákupný košík s mozgom

V prípade potreby neurologických liekov na recept, teda v prvom rade kontaktujte svojho neurológa telefonicky alebo emailom. No ak sa to nepodarí, a nutne potrebujete lieky na špecifický predpis neurológa, kontaktujte nás a pokúsime sa vám pomôcť. Každý neurologický pacient potrebuje aspoň 1xročne kontrolu u svojho neurológa.