Snore terminator – nový zázrak proti chrápaniu?

[ A+ ] /[ A- ]

Ale nie, kdeže… „snore terminator“ je ďalšia rádoby zdravotnícka pomôcka, s výrobnými nákladmi maximálne pár centov. Bombastickú reklamu samozrejme zaplatíte v cene tejto plastovej drobnosti. Samozrejme vám nikto nikdy nebude brániť ju skúsiť a používať. Ale: dôležitejšie je zistiť prečo chrápete a odstrániť príčinu chrápania.

snore terminator  - obrázok z reklamnej stránky produktu

V nižšie spomenutých článkoch si môžete prečítať o syndróme obštrukčného spánkového apnoe, o zdravotných dôsledkoch a súvislostiach. Každý z nás občas chrápe a neznamená to hneď vážnu chorobu. No ak chrápete pravidelne, nahlas a nebodaj dochádza i k prerušeniu dýchania, treba spozornieť a neskúšať zázraky zo zásielkovej služby a TV reklamy! Takéto chrápanie najčastejšie signalizuje problém, ktorý môže skončiť infarktom, mŕtvicou alebo aj smrťou!

[notice]Na internete sa množia sťažnosti a reklamácie na tento produkt. Dokonca prišiel email, že si objednali produkt z tejto stránky! Preto zdôrazňujeme, že tento produkt nepredávame a naopak doporučujeme dôkladne zvážiť jeho prípadný nákup![/notice]

V SR je spánková medicína v plienkach (i vo svete sa búrilo rozvíja len niekoľko posledných rokov!) a tak je tu ešte stále obrovský priestor pre šarlatánov a ľudí z pomedzia rôznych ezoterických a okultných kruhov. Nedajte sa nachytať, používajte sedliacky rozum. Vyšetrenie v spánkovom laboratóriu je plne hradené zo zdravotného poistenia, bohužiaľ čakacie doby sú často veľmi dlhé. Preto neodkladajte návštevu špecialistu a počkajte si na seriózne vyšetrenie. Zdravie máme len jedno!

Môže sa Vám ešte páčiť...